Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2014 » Февраль » 11 » Спортсмени Донеччини здобули 8 нагород на Кубку України з плавання
17:38
Спортсмени Донеччини здобули 8 нагород на Кубку України з плавання

2-4 лютого в Дніпропетровську пройшов Кубок України з плавання.

Усього учасниками змагань стали більше 380 спортсменів, які представляли 21 область України, АР Крим та місто Київ.

Від Донецької області на змаганнях виступали 24 спортсмени, які здобули 8 нагород: 5 срібних та 3 бронзових.

Ганна Дзеркаль (Соледар, ШВСМ) стала срібною призеркою в дисциплінах 200 м комплексним плаванням та 200 м батерфляй, а також посіла бронзовою призеркою на дистанції 200 м брасом.

Ігор Борисік (Соледар, ШВСМ) серед плавців брасом посів друге місце на дистанції 100 м, а третє – на дистанції 50 м.

Ганна Стеценко (Соледар, ШВСМ) здобула «срібло» на дистанціях 400 та 800 м вільним стилем.

Сергій Бужор (Донецьке училище олімпійського резерву ім. Сергія Бубки) став бронзовим призером у дисципліні 100 м брасом, виконавши норматив на чемпіонат Європи серед юніорів, який пройде в липні в Нідерландах, а також на міжнародний турнір «Мультінейшнс».

Окремо відзначимо виступ Гліба Скриля (ОСДЮСШОР з плавання і синхронного плавання, тренер Карпенко И.В.), який вперше виконав норматив майстра спорту України з плавання.

Додамо, що змагання є одним з етапів підготовки до головного плавального старту сезону – Чемпіонату Європи, який відбудеться в липні.

Просмотров: 450 | Добавил: sport | Рейтинг: 0.0/0